Liberalas S.Gentvilas pasiūlė, kaip pigiai išgydyti visą statybų sektorių

Autorius: Kornelija Mykolaitytė, ELTA

Seimo narys liberalas Simonas Gentvilas sako, kad statybininko kortelė labai pigiai gali išspręsti „šešėlio“ statybų sektoriuje problemą.

„Statybininko kortelė yra tai, kas galėtų labai pigiai jau šiandien išgydyti visą sektorių ir valstybę nuo reikšmingo „šešėlio“. (…) Turėtume nukreipti dėmesį ne į naujus mokesčius, o įtraukti „šešėlyje“ dirbantį verslą į legalią ekonomiką“, – spaudos konferencijoje Seime penktadienį sakė S. Gentvilas.

Remdamasis Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis, jis teigė, kad potencialiai nesurinktų mokesčių dydis statybų sektoriuje yra apie pusę milijardo eurų. „Vien šių metų pirmą ketvirtį statybų bendrovėse vidutinis atlyginimas Lietuvoje buvo 12 proc. mažesnis nei vidutinis šalies uždarbis. Visi savęs paklauskime – mūsų pažįstami statybininkai uždirba mažiau nei šalies vidurkis ar daugiau“, – kalbėjo parlamentaras.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/bustas/nekilnojamasis-turtas/2019/10/21/news/liberalas-s-gentvilas-pasiule-kaip-pigiai-isgydyti-visa-statybu-sektoriu-12269003/

Komentuoti