A.Butkevičius ir S.Gentvilas siūlo diskutuoti dėl dienpinigių apmokestinimo

15min.lt montažas

 

Autorius: Sniegė Balčiūnaitė

Valdančiajai koalicijai priklausančios frakcijos „Lietuvos gerovei“ narys Algirdas Butkevičius ir opozicijos atstovas liberalas Simonas Gentvilas siūlo papildomai diskutuoti dėl Vyriausybės sprendimo nuo 2020-ųjų pradžios didinti komandiruojamų darbuotojų dienpinigių apmokestinimą.

„Politiniame lygyje reikia išdiskutuoti šitą klausimą, nes kai kurios įmonės išsiregistruoja iš Lietuvos ir ateityje tai padarys žalą mūsų ekonomikai“, – trečiadienį spaudos konferencijoje teigė A.Butkevičius.

Anot jo, dienpinigių apmokestinimas yra itin aktualus Lietuvos ekonomikai svarbiam transporto sektoriui, kuris sukuria 12-14 proc. šalies bendrojo vidaus produkto (BVP), kai Europos Sąjungos (ES) vidurkis yra tik 5–6 procentai.

„Transporto sektorius yra itin mobilus ir turi didelę tikimybę perkelti savo veiklą (į užsienio šalis – BNS)“, – pabrėžė S.Gentvilas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/a-butkevicius-ir-s-gentvilas-siulo-diskutuoti-del-dienpinigiu-apmokestinimo-56-1227830?copied

Komentuoti